Details
We starten 17 maart 2026 weer een nieuwe verkorte cursus van 4 lessen voor zwangere die zich willen voorbereiden op de bevalling. In de ze verkorte cursus hebben we de 4 lessen onderverdeeld in de veranderingen van het bewegingsapparaat in de zwangerschap en wat kun je doen aan bewegen, het voorbereiden van bekkenbodem en voorkomen van urine incontinentie en verzakkingen, de bevalling zelf nemen we door in een les, en er is een les die zich richt op herstel in het kraambed.
Meld je nu aan!
Bij sommige verzekeringen wordt deze vergoed vraag het de therapeut van praktijk Oefentherapie de Bevelanden. Kosten voor de complete cursus van 4 lessen zijn €135,00.
Wil je meer verdieping in deze onderwerpen meld je dan aan voor de complete cursus die op 20 maart begint!
Kosten hiervoor zijn €235,- voor 8 lessen met intake. Al eerder een scholing gevolgd of al eerder bevallen dan is een eenmalige workshop (3 uur) misschien iets voor jou?
Meld je aan door op de aanmeldbutton te drukken en Locatie Heinkenszand aan te vinken we nemen dan zo snel mogelijk contact met je op!
Sessies
| Datum | Van | Tot | |
|---|---|---|---|
| 17 maart 2026 | 19:00 | 20:00 | |
| 24 maart 2026 | 19:00 | 20:00 | |
| 31 maart 2026 | 19:00 | 20:00 | |
| 7 april 2026 | 19:00 | 20:00 |


