ZwangerTotaal ’t Harde
Binnenkort van start
Identiteit van de praktijk
De identiteit van mijn praktijk wordt grotendeels bepaald door wie ik ben. Ik ben getrouwd met Jaap Westerink en woonachtig in Elburg. Sinds 2002 ben ik christen, wat ook tot uiting komt in de wijze waarop ik werk. Dit betekent dat ik geen gebruik maak van technieken van oosterse geneeswijzen/yoga en niet werk met energie-achtige methodes. Graag werk ik vanuit de methode Mensendieck zoals ik die mij in mijn opleiding van 1992-1996 eigen heb gemaakt. Dit is een specifiekere vorm van oefentherapie dan de actuele oefentherapie.
Bij-/nascholing
Op het gebied van bekkenklachten en zwangerschapsbegeleiding heb ik in de afgelopen jaren diverse bij- en nascholing gevolgd.
Planning van mijn aanbod
Agendatechnisch probeer ik verschillende groepslessen (waaronder ZwangerTotaal en TotaalVitaal) al vooruit te plannen. In overleg met de deelnemers van de groep kunnen dagen en tijden als we inmiddels gestart zijn in overleg aangepast worden. Ik streef ernaar jullie zoveel mogelijk van dienst te zijn hierin.
Individuele trajecten vinden plaats op afspraak.
Workshops zijn op aanvraag (bijvoorbeeld leuk om als Centering Pregnancy- of vriendinnengroep samen te doen).
Programma's
Therapeuten
Samenwerkende zorgverleners
Direct contact met deze praktijk
Bedankt voor je bericht! We nemen zo spoedig mogelijk contact op.